Őszi nagytakarítás - ki vagyok én a kapcsolataimban?

2018. november 13. és 27. 18.00

Az ősz vége, tél eleje az összegzés, befelé fordulás időszaka. Tökéletes alkalom arra, hogy ránézzünk az évünkre, vagy akár egész életünkre és benne a kapcsolatainkra. Rudolf Panka, irodalomterapeuta háromalkalmas önismereti csoportja lehetőséget: nyújt arra, hogy irodalmi szövegek segítségével járjuk körbe viszonyainkat. A három alkalom mindegyike nyitott, tehát egymástól függetlenül is részt lehet rajtuk venni.

Első alkalommal a párkapcsolatok lesznek a fókuszban. A második alkalommal a családi kapcsolatokról, harmadik alkalommal pedig a barátságról lesz szó.

További időpont: december 11. 18.00

Időpont:november 13. 18 óra