Nézz bele a varázsszemüvegbe!

Dr. Kádár Annamária, pszichológus és tréner előadása a mesék fontosságáról és az érzelmi intelligencia fejlesztéséről, gyermekkorban és felnőttkorban egyaránt.

Az igazi sikereket – és ami még fontosabb – a belső harmóniát csak akkor érhetjük el, ha jártasak vagyunk az érzelmek és a kapcsolatok világában, képesek vagyunk konfliktusokat kezelni, együttműködni, segítséget kérni, vágyainkat késleltetni, kitartani. Vagyis, ha fejlett az érzelmi intelligenciánk.

Időpont:november 8. 18 óra
Beküldve:október 19.