Volt egyszer egy Ifipark - A kőkorlát leomlik 2018. július 26. 18.00

A Volt egyszer egy Ifipark című kétestés könyvbemutatón Dr. Tóth Eszter Zsófia, történész beszélget Poós Zoltán íróval és Krulik Zoltán író, zenésszel a könyvtár kertjében.

Mi volt a dress code az Ifiparkban? Ki volt Rajnák László? Kik voltak a Nagyfa galeri tagjai? Hogyan történt az emlékezetes baleset az Edda koncerten? Mennyibe került egy Bambi az Ifiparkban? Mikor lépett fel utoljára Radics Béla?

Könyvbemutató sorozatunk a Budai Ifjúsági Park bemutatásán keresztül próbál árnyaltabb képet mutatni a Kádár-korszak kultúrájáról és arról a zenész generációról, akik a mai zenei életre is hatással voltak.

A programok ingyenesek. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Időpont:július 20. 18 - 19 óráig
Beküldve:június 14.