Villamosok Óbudán

Fotókiállítás és előadás Óbuda Napja alkalmából

Merre járt az 5-ös, hol kanyarodott a 11-es, miért volt 33-as a 33-as? Hol volt az óbudai remíz, és miért nem indult újra a troli?

A villamosok virágzása és romlása Óbudán címmel kiállításmegnyitó előadást tart Legát Tibor újságíró, a Közlekedik a főváros és más nagy sikerű közlekedéstörténeti könyvek szerzője. Óbuda egykori villamosközlekedését a II. világháború végétől az ezredfordulóig idézik fel beszélgetőpartnerével, Horváth Péter történész-muzeológussal, az Óbudai Múzeum munkatársával.

A program ingyenes. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Időpont:május 3. 18 órától május 25-ig
Beküldve:április 25.