Állatgyógyítgató - Elveszett Állatok Alapítvány

Mi történik háziállatainkkal, ha megbetegszenek? Hogyan kell gondozni és gyógyítani kis kedvenceinket? Legyél te is doktor egy kicsit, aki ápolja a sebeket, vagy segíti meggyógyítani a beteg állatokat! Az Elveszett Állatok Alapítványa megismertet bennünket az állatorvosok munkájával. Vendégünk lesz Dr. Répánszky Ádám, állatorvos. Színezőkkel és állatsimogatóval várjuk a gyerekeket!

A program ingyenesek. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Időpont:április 10. 17 - 18 óráig
Beküldve:március 14.