Mária Terézia, a szoknyás uralkodó

Mária Terézia születésének 300. évfordulója alkalmából Juhász Anna, irodalmár és Fónagy Zoltán, történész beszélgetnek a legendás uralkodónőről és próbálják feltérképezni alakját egy személyesebb megközelítésből.

Ki volt ő valójában, nagyhatalmú császárnő, vagy a gyermekei sorsát egyengető családanya? Az est folyamán egy érdekes és ellentmondásos nő portréja rajzolódik ki, aki mellesleg Európa egyik kiemelkedő képességű királynője volt.

A program ingyenes, mindenkit szeretettel várunk!

Időpont:2017. november 28. 18 - 19 óráig
Beküldve:2017. október 17.