műKINCSvadászat - biblioterápia az OIK-ban

Az Országos Idegennyelvű Könyvtár vállalkozó kedvű olvasói 2010-ben műKINCSvadászatra indulhattak. Minden hónapban, egy előre kijelölt irodalmi műről beszélgetnek a foglakozás résztvevői. A foglakozásokat Sóron Ildikó, biblioterapeuta, a könyvtár Tájékoztató osztályának vezetője tartja.

A biblioterápia lényege, hogy az adott mű élményszintű megismerésére törekszik, így a sorozatba bárki, bármikor bekapcsolódhat.

Június irodalmi műkincse Móricz Zsigmond elbeszélése, az Egyszer jóllakni lesz.

Időpont:2010. június 24. 17 - 18 óráig
Helyszín:Országos Idegennyelvű Könyvtár
Cím:1056 Budapest, Molnár u. 11.
Kapcsolattartó:Sóron Ildikó (OIK)
Telefon: 318-2772